Wypad w góry

Informacja dodana 05.02.2007, 18:48:41, autor: brytan

Dnia 3 lutego 2007 r. Hajerzy odwiedzili Beskid Śląski. Grupa chętnych osób z 1 Kompanii Śląsk ( i nie tylko ) pod przewodnictwem mjrPatona wykonała przemarsz na trasie Wielka Czantoria-Soszów-Stożek-Kiczory-Przełęcz Łążecka-Wisła Głębce czyli do przejścia ~ 18km.

Wyjazd grupy z Katowic był przed godziną 7:49 pociągiem do stacji Ustroń Polana i pierwszy etap marszu to Wielka Czantoria.

Warunki na trasie nie były lekkie. Ciężki, "mokry" śnieg powodował, że człowiek zdecydowanie więcej sie męczył. Dodatkowe zadania urozmaicały nam marsz ale także podwajały wysiłek. Trasę marszu pokonaliśmy w ~ 6h 30min.

W marszu udział brały następujące osoby z Hajerów: mjr. Paton, kpr. Kevin, kpl. Yszek, kpr. Hunt, kpr. Nic, kpr. Konar, st.szer. Vetod, st.szer. Imek, szer. Przemosan, szer. Szczepi, szer. Havoc.
W szeregi Hajerów powrócili po dłuższej przerwie: szer. Kaper oraz szer. Magol. Jako rekruci do Hajerów szli z nami Vader, Rupi, Konik, Fotosniper, Vergio. W marszu uczestniczyły też osoby, które po prostu chciały sobie zaliczyc kawałek porządnego spaceru.
Byli to Kadlubek, Kali, Jędrzej, Gucio oraz koleżanka Ice.

Brytan


709853
odwiedzin
od 27.01.2007
(Zaloguj)(c) 2004-2019 by
Hornet
Konik
Marzan
Sharpek


Partnerzy:


Militarna Polska: Polska.mil.pl

Moryl Team: morylteam.pl


Sponsorzy:


AsgShop


Polecamy: