B.O.B.

Informacja dodana 03.03.2007, 13:14:07, autor: mjrPATON

W dniu 25 lutego 2007r. pod szyldem Formacji na Sośniej Górze, odbyły się manewry zgrywające pod kryptonimem Baza Ogniowa "Biedronka".
Manewry w charakterze spotkań "niedzielnych", czyli krótko i energicznie z dużą ilością wystrzelonych kulek. Jednak, aby nie było tak całkiem bezstresowo całości towarzyszyła inwencja polegająca na zgrywaniu drużyn podczas walki w okrążeniu przeciwko szturmującym "ludzkim falom", jak i symultanicznym i precyzyjnym szturmem atakujących wymierzonym w obrońców.
Wnioski nasuwają się same i nikt ameryki nie odkrył, że wynikiem powodzenia w obronie jest obsadzenie kluczowych stanowisk strzeleckich, z których skutecznie można ostrzelać nacierającego "wroga" nie dając mu wykorzystać ukształtowania terenu. Ostrzelać jak największą i najbardziej zmasowaną "siłą ognia" wybijając natarcie z rytmu.
Co się tyczy szturmowania, należy w miarę możliwości uderzać ze wszystkich kierunków na raz, z wykorzystaniem ukształtowania terenu podejść jak najbliżej i zdecydowanie atakować, atakować i jeszcze raz atakować dając sobie na wzajem "osłonę ogniową" i prowadzić "ogień z marszu".
Kiedy w szturmie zalegniemy, oddajemy inicjatywę obrońcy, który zaczyna polować na pojedynczych szturmanów, pochowanych za drzewami, w dołach ...

Udział w manewrach brało ok 75 uczestników.

Poniżej link do tematu na forum:
http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=33194&st=0

Pozdrawiam!
mjrPATON


709906
odwiedzin
od 27.01.2007
(Zaloguj)(c) 2004-2019 by
Hornet
Konik
Marzan
Sharpek


Partnerzy:


Militarna Polska: Polska.mil.pl

Moryl Team: morylteam.pl


Sponsorzy:


AsgShop


Polecamy: