OSF

Informacja dodana 02.04.2007, 20:06:36, autor: mjrPATON

„Dobra kondycja fizyczna jest nieodzowna do zwycięstwa....Zmęczenie czyni tchórzy z nas wszystkich. Ludzie o dobrej kondycji fizycznej nie ulegają zmęczeniu.”

G. S. Patton
Generał porucznik


Plany stworzenia czegoś na wzór obozu treningowego choć mające parę lat, dopiero z początkiem roku 2007 zostały wykrystalizowane i wprowadzone w życie, przybierają coraz to bardziej namacalną formę. Jest to możliwe dzięki konkretnym ludziom, których zrzesza Formacja. Ludziom, którzy nie boją się ciężkiej pracy fizycznej i umysłowej, gotowi na poświęcenie swojego prywatnego czasu wolnego i pieniędzy.


Prowadzone nieprzerwane prace przez 3 dni z rzędu ( 30, 31 marca i 1 kwietnia) przy dobrej logistyce i zaangażowaniu Hajerów zaowocowały powstaniem kolejnych przeszkód terenowych składających się na Ośrodek Szkolenia Fizycznego (OSF). Są to płotki, opony, ściana 3 metrowa, „kret” i fosa. Najwięcej pracy kosztował nas „kret” – drewniana podziemna konstrukcja o wymiarach 60x70cm (wys. x szer.) – tunel. Każda z przeszkód ma na celu rozwijać w innym kierunku, zwiększać poczucie pewności w swoich działaniach i wymuszać współpracę, ponieważ zamysł jest aby cały tor pokonywać w parach.


Przedsięwzięcie ma na celu ciągłą integrację Formacji na różnych płaszczyznach, a jak inaczej to osiągnąć jak nie przez wspólne rozwiązywanie problemów, które sami sobie wymyślamy stawiając poprzeczkę coraz wyżej. To nie jest cyrk z cyrkowcami, tylko forma „airsoftu” w naszym wspólnym rozumieniu, w której coraz to bardziej zaczynamy się spełniać. To jest sposób na konstruktywne spędzanie czasu, gdzie nie ma miejsca dla „fuszerki”.

Zrobione jest dużo, ale jeszcze sporo przed nami...


709778
odwiedzin
od 27.01.2007
(Zaloguj)(c) 2004-2019 by
Hornet
Konik
Marzan
Sharpek


Partnerzy:


Militarna Polska: Polska.mil.pl

Moryl Team: morylteam.pl


Sponsorzy:


AsgShop


Polecamy: